Genç Girişim DergisiGenç Girişim ilk sayısı 1995 yılında kulübümüz tarafından çıkarılan köklü bir dergidir. Son çıkan 38. sayısı ile birlikte gelenek haline getirdiğimiz etkinliklerimizin sembolü niteliğini taşımaktadır. İşletme Kulübü olarak, dergimizi röportajlar ve söyleşiler yoluyla üst düzey firma ve yöneticilerini bir araya getirmek, iş dünyasının güncel konularını aktarmak; dijital pazarlama, nöro-pazarlama, sürdürülebilirlik, girişimcilik, liderlik, işe alım süreci, marka yönetimi gibi önemli konularda ve yurt dışında eğitim/staj olanakları, kültürel faaliyetler, sanat gibi farklı alanlarda fikir sahibi olmalarını sağlamak amacıyla her yıl mart ayında, yeni sayısıyla ücretsiz olarak okuyucuyla buluşturmaktayız.

Vizyon & Misyon

G enç Girişim dergisi, daha iyi bir Türkiye için geleceğin mimarları gençlere örnek ve rehber olabilmenin bilinci ve sorumluluğuyla yayın hayatına devam ederek her yeni sayıda kalitesini korumayı hatta daha da ileri taşımayı hedeflemektedir.
G

enç Girişim dergisi, öğrencilerin hem sosyal yaşamlarına hem de kariyerlerine yönelik kendilerini dergicilik sahasında geliştirebilmelerini, aynı zamanda günümüz koşullarından geleceği yorumlayabilmek amacı ile yayınladığı içerikler yoluyla iş dünyasının kilit olabilecek konularını yakalayıp öğrencilere aktararak katma değer yaratmak; dinamizm, yaratıcılık, üretkenlik ve rekabet çağında onlara faydalı olabilecek bilgileri bir arada sunmayı kendine misyon edinmiştir.